شما اینجا هستید
خانه > برند > هویت برند

هویت برند

هویت برند عنصر کلیدی برند سازی است و هسته ی ایجاد هر برند موفق، درک چگونگی ایجاد و توسعه ی هویت برند است.

هویت برند تصویری است که ما برای آن برند می سازیم. اگر شرکتی بخواهد تصویری ماندگار برای خود ایجاد کند، باید ابتدا هویت برند خود را به وجود آورد. سپس بر مبنای هویت، پیام، که تصویر ذهنی هر نام می رساند، منتشر شود.

در تحقیقات، به جنبه های احساسی مانند هویت پذیری از برند برای گسترش روابط مستحکم بین مصرف کننده و برند تاکید شده که نقش مهمی در پذیرش آن برند دارد.

درباره عوامل تشکیل دهنده هویت برند، برداشت‌ها و نظرات بسیار گوناگونی وجود دارد. معمولا بر مبنای ویژگی های مشخص و بادوامی است که مدیران به توسعه ی آن مایل هستند. اگر افراد ادراک کنند که برند دارای ویژگی هایی است که این ویژگی ها با ویژگی های شخصیتی آنان ارتباط دارند، برند را معرف خود در جامعه می دانند.

صفا تقی پور
از زمانی که بخاطر دارم، به برند و تبلیغات علاقه داشتم، طی این سال ها مطالعات زیادی انجام دادم و هر چی بیشتر مطالعه کردم، متوجه شدم کمتر میدونم، چون علم برندینگ بسیار گسترده و بروزه و مدام لازمه تا خودتو بروز کنی. اینجا محل اشتراک گذاری دانش برند، اگه به برندسازی علاقه دارین همراه من باشین. پس؛ برند تو بساز و‌خوب #تبلیغ کن‌ تا بتونی محصول تو در فضای آنلاین#مانا‌ و #پایا کنی.
http://brandironi.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Top