شما اینجا هستید

استرس

 هر انسانی در طول زندگی خود، استرس را تجربه می کند و چنین به نظر می رسد که این مقوله، جزو لاینفک و اساس زندگی امروزی شده و به ندرت می توان از آن دوری کرد.

این روزهااز کلمه ی استرس یا (فشارروانی) زیاد استفاده می شود و در این دوره ی زمانی که ما زندگی می کنیم این کلمه به صورت نشانه  و لقب این عصر در آمده است. در سال های آتی ممکن است عصر ما نه به عنوان عصر فن آوری پیشرفته بلکه به عنوان « دوران فشارهای روانی » تلقی شود . سازمان بهداشت جهانیWHOبه استرس به عنوان اپیدمی قرن ۲۱ اشاره کرده است. استرس یکی از مفاهیم مهم در مطالعه ی روان شناسی و بهداشت روانی به شمار می آید که به عنوان علل بسیاری از دردها، ناراحتی ها و بیماری ها تلقی می شود .

تحت تأثیر مطالعات اولیه ی روان شناسان و محققان حوزه های پزشکی، در دهه ی ۱۹۸۰ رویکرد جامعه شناختی فرایند استرس شکل گرفت واز همان زمان تا کنون، بخش گسترده ای از مطالعات حوزه  سلامت روان راتحت تأثیر قرارداده است .

واژه ی استرس، به معنای نیرو، فشار و اجبار ، واژه ای است انگلیسی و در زبان های مختلف با همین لفظ به کار برده شده است . واژه ی استرس که در زبان فارسی، فشار، فشار روانی یا تنش روانی ترجمه شده است در مکالمه های روز مره ی بسیاری از افراد دیده می شود.

صفا تقی پور
از زمانی که بخاطر دارم، به برند و تبلیغات علاقه داشتم، طی این سال ها مطالعات زیادی انجام دادم و هر چی بیشتر مطالعه کردم، متوجه شدم کمتر میدونم، چون علم برندینگ بسیار گسترده و بروزه و مدام لازمه تا خودتو بروز کنی. اینجا محل اشتراک گذاری دانش برند، اگه به برندسازی علاقه دارین همراه من باشین. پس؛ برند تو بساز و‌خوب #تبلیغ کن‌ تا بتونی محصول تو در فضای آنلاین#مانا‌ و #پایا کنی.
http://brandironi.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Top